Nová práce

22. března 2009 v 16:45 | Lordx
Tak jsem si konečně našel novou práci. Jsem zaměstnán v e-shopu v oddělení přes kola(bicykly), pneumatiky na auta a něco málo té elektroniky. Zatím se jen plní databáze, takže nuda, ale snad se dostanu k montování koles, to by mě bavilo. V "prodejne" jsme zatím jen já a šéf. Uvozovky tam jsou proto, protože to je spíš takové překladiště, někdo si něco objedná, my to objednáme u dodavatele a ten nám to pošle a pak si pro tu věc může zákazník přijít nebo poslat na adresu například přes PPL. První dojmy z nové práce byly dobré, ale postupem času se to nějak zhoršuje.

Za prvé, šéf je docela šmejd a není na něj příliš spoleh a stále si vymýšlí a dokonce našim dodavatelům a zákazníkům lže a nabízí jim elektroniku daleko dražší, než jakou chtějí. Z toho vyplývá, že mu jde jen a jen o prachy a ne o spokojenost našich zákazníků.
Za druhé, je to pořád spatně placené a na to že jsem v práci nestandartních 9 hodin denně (od 9 do 18) peněz je málo a musím (budu muset) dělat spoustu věcí jako: montovat kola, naučit se náš sortiment (a že toho je), předělávat text do html kodu, občas vozit se šéfem velký zásilky a montovat je a je toho ještě víc.
Ještě se uvidí, snad se to zlepší.

Pár fotek z práce: 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama